Náznak erotiky

Autor: Miroslav Hnát | 13.1.2016 o 11:16 | Karma článku: 4,03 | Prečítané:  632x

Rozmiešam si ťa v posteli s perinou a následne rozpustím v rytmických výkrikoch, v správnom pomere. Veď aj kone sú len ľudia, kým sa nezastrelia. 

Od hlavy po päty si plná jazyka, čo sa ako červ plazí po tvojom tele, obalenom v zamate a prsty nezaostávajú. Ešte nikdy sa tak nekrútili na opačnú stranu spolu s telom, vystreleným do stratosféry predstáv, riadených s biliardovou presnosťou. Kým máš nohy v tom správnom uhle, vyhrávam. Snáď mám dosť hotovosti na žetóny, lahodiace tvojmu elekrickému obvodu a mojim ušiam. Raz sa to však musí skončiť a som rád, že nie si jedna z tých, čo sú ako kus bravčového, hladného po prírazoch noža. Ako boxerský mech so zátylkom, čo neprehovorí k rozkoši, kým naňho nepristávaju päste, aj keď s rukami pevne okolo drieku, ako záchranné koleso. Som rád, že neha ešte má svoje miesto pod strechou z periny a nie si len ranené zviera v momente ulovenia, ryčiace o pomoc. Tvoja pokožka si nezaslúži bolesť a moje prsty akoby boli vykostené. Zakrádajú sa tvojim telom, ako obilné klasy, hromadne sa vlniace vo vánku. Túžia obsadit všetky strategické miesta, zodpovedné za tvoje preliatie sa ponad prajný matrac - jediného svedka premostenia tela, napnutého, ako struny gitary, znejúcej do pokojnej noci. Rád obhrýzam tvoje zaspávanie, namiesto pravidelného lieku, na priznanie si tvojich odchodov. Vyplazuješ mi chrbát, aj keď nie som tvoj doktor a srdce aj tak nechce vypočuť. Je ako nepoškvrnené plátno a ja tak rád maľujem v tvojom vlhkom ateliéri. Radšej štetcom s hodinárskou presnosťou, ako zbíjačkou na zaprášenej rušnej ulici a radšej udriem na struny, ako do chvejúcej sa lebky, ktorú to aj tak hneď prejde, spolu s natiahnutím nohavičiek. Ale ešte predtým si v mojej moci, posteli na dlani, ako čiara života a ja som tvoj defibrilátor vo chvíli nutnosti. Prikladám sa na teba, ako ruka na ústa, otvorené v úžase, ktorý nie je nemý. Našťastie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ministra Gajdoša kritizuje za odklad nových stíhačiek aj jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?